Tere külaline, võite sisse logida või luua uue konto.
NIKON 1 J1 black + 1 Nikkor 10-30 VR KIT

NIKON 1 J1 black + 1 Nikkor 10-30 VR KIT

Laos
 
Nikon
334.00€
Mudel: NIKON 1 J1 black + 1 Nikkor 10-30 VR KIT
Preemiapunktid: 0
Kirjeldus tab_similar Arvamused (0)

Kiire elu on täis kaduvaid võimalusi jäädvustada kalleid inimesi tegevuses ja nõuab kaamerat, mis suudab sammu pidada.

Mõtlema kiiresti ja veelgi kiiremini tegutsema loodud üliväike Nikon 1 J1 vahetatava objektiiviga kaamera pakub kõike vajalikku suurepäraste fotode ja videote tegemiseks.

Kuna see on mugavalt kaasaskantav ja lihtsalt kasutatav, kujutab see endast uut kiiruse, lihtsuse ja kasutusnaudingu taset maailma jäädvustamisel.

Ülikiire automaatse teravustamise CMOS-andur: teravustab kiiremini ja täpsemalt kui kunagi varem
Pidev suure kiirusega pildistamine: pildistage suure eraldusvõimega pilte kiirusel kuni 60 kaadrit sekundis
Kaasaskantav süsteem: väike korpus ja vahetatavad objektiivid on saadaval laias värvivalikus
Murrangulised võtterežiimid: liikuv foto ja nutikas fotovalija
Intuitiivselt kasutatav: selged menüüd, lihtsalt juurdepääsetav režiiminupp ja sisseehitatud välk

Nikon 1: arukas ja lihtsalt kaasaskantav kaamerasüsteem. Sel on hulk spetsiaalseid kompaktseid 1 NIKKORi vahetatavaid objektiive. Valmistatud uue kiiruse, lihtsuse ja kasutusnaudingu taseme toomiseks maailma jäädvustamisel.
CX-formaadis CMOS-pildiandur: tagab vapustavate fotode ja videote tegemiseks vajaliku töövõime. Pakub täiuslikku tasakaalu seadme suuruse, kiiruse, valgustundlikkuse, eraldusvõime ja teravussügavuse vahel. Võimaldab isegi kiiresti liikuvatest objektidest igas valguses kaunilt detailsete 10,1 megapiksliste piltide tegemist.
Ülikiire automaatse teravustamise süsteem: teravustab nii kiiresti, et saate viivitusteta õigeid hetki jäädvustada. Sel on püsivalt teravate tulemuste saavutamiseks hämmastavalt palju fookuspunkte. Lülitub kohe säravate või liikuvate objektide jaoks faasi tabamise automaatse teravustamise ja liikumatute või halvasti valgustatud objektide jaoks kontrastitajuga automaatse teravustamise vahel.
EXPEED 3 pilditöötlus: välja töötatud pakkuma senikogematuid kiirustasemeid ja töövõimet mis tahes olukorras. Varustatud kahe võimsa mootoriga, mis suudavad töödelda pilte ennenägematu kiirusega 600 megapikslit sekundis. Pakub parimat müravähendust ja võimaldab kasutada kaamera murrangulisi võtterežiime.
Välkkiire pidev võtterežiim: tagab täiseraldusvõimega pildid kiirusel kuni 60 kaadrit sekundis, seega pole ükski liikumine jäädvustamiseks liiga kiire. Kui soovite kaadri teravustada konkreetselt ühele objektile, nt lapsele või lemmikloomale, suudab kaamera neid jälgida ja jäädvustada täiseraldusvõimega pilte kiirusel 10 kaadrit sekundis*3.
Liikuv foto: muudab liikumatud pildid ainsa klõpsuga elavaks. Kasutage ära kaamera töötlemiskiirust korraga aegluubis video ja liikumatu pildi salvestamiseks. Pärast võtte tegemist ühendab see kohe need kaks asja elava pildi loomiseks ja enneolematul viisil hetke tabamiseks.
Nutikas fotovalija: alati saab parimad võtted. Teeb enne ja pärast katiku vabastamist 20 suure eraldusvõimega pilti ning salvestab viis parimat, mille seast valida. Pilte soovitatakse vastavalt näoilmele, kompositsioonile ja fookusele.
Täiustatud videosalvestus: võimaldab filmimise ajal täiseraldusvõimega*1 fotot teha salvestamist katkestamata ja dramaatilise efekti saavutamiseks saate filmida eriti aegluubis. Saab salvestada täiskõrglahutusega videoid ja faasi tabamise automaatse teravustamise süsteem teeb suurepäraste liikuvate stseenide tabamise lihtsaks.
Rabav, minimalistlik kaamerakujundus selle parimal kujul: tugev, aga kerge korpus, mis on saadaval erinevates värvitoonides. 7,5 cm (3-tolline) 460 000-punktine LCD-ekraan laia vaatenurga ja kaitseklaasiga.
Intuitiivselt kasutatav: selged menüüd, minimaalselt nuppe, sisseehitatud välk ja lihtsalt juurdepääsetav režiiminupp kiireks juurdepääsuks võtterežiimidele. Kui te ei taha millegi peale mõelda, saate pildistada automaatrežiimis ja lasta stseeni automaatsel valijal teile sobivaimaid sätteid valida.
Sisseehitatud välk: tagab vajadusel lisavalguse. Sobiv siseruumides pildistamiseks või piltide pehmendamiseks, kui päike on objekti taga. Loodud koos kaameraga ja tagab täiuslikult säritatud tulemused.
Täiendatav süsteem: 1 NIKKORi vahetatavad objektiivid sobivad peaaegu iga tüüpi stseenide jaoks, on optimeeritud videote salvestamiseks ja need on parimaks kaasaskandmiseks kompaktse kujundusega.
FT1-paigalduse adapter: kinnitub kaamera 1 kinnituse külge, et saaksite kõiki NIKKORi ühe objektiiviga peegelkaamerate objektiive kasutada. Erinevate objektiivide proovimine on suurepärane võimalus stseeni pildistamise viisidega eksperimenteerida ja AF-S või AF-I NIKKORi objektiivide kasutamisel saate endiselt täiel määral kasutada Nikon 1 suurepärast automaatse teravustamise süsteemi*2.
Nikon 1 Short Movie Creator: loob automaatselt fotodest ja videotest lühivideod. See on uskumatult lihtsalt kasutatav ja säilitab kõikide fotode või filmitud materjali kaadrite kvaliteedi. Videod saavad olla kuni 30 minuti pikkused ja saab valida paljude stiilide seast.
  •  
  • *1 Täiseraldusvõimega pildid videorežiimis (kuvasuhe 16:9) 3,840 x 2,160 (1080/60i).
    *2 Täpset teavet F-kinnitusega NIKKORi objektiividega ühilduvuse kohta vt juhendist.
    *3 Vaikesätete korral saate jäädvustada kiirusega 10 kaadrit sekundis, kui vajutate päästiku täielikult alla. Pildistamise ajal teravustab kaamera objekti ekraani keskel automaatse teravustamise alas. Automaatne teravustamine näo prioriteediga ei ole saadaval. Saate valida võttekiiruseks 30 ja 60 kaadrit sekundis, kui muudate menüüs kaamera sätteid.

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Похожие товары
payment methods
www.Tehnika24.ee © 2018